PIKNU
  1. @tsayisman
@tsayisman Profile Photo

tsayisman

Tolgahan Sayışman

twitter.com/tsayisman
facebook.com/tsayisman
📮Business Contact ➡️ bookingtolgahan@gmail.com

Posts 248

Followers 1.8m

Following 166

Bu aksam saat 20:00 da @trt1 de Kafkas Firat Bolukbasi vs Majeste Cengiz Ulucan maci var🥊

Kafkas & Kaptan 🥊⛵️

Ti vesh nje luledielli, femijet kane nje mundesi me shume! 🌻
Ju ftojme te gjitheve te merrni nje bluze me 🌻luledielli per bamiresi www.youareasunflower.com @you_are_a_sunflower 💛

Kafkas vs Fırat Bölükbaşı 🥊

Çooook özledim seni çok ...❤️🧿

Komb historine e te cilit e kam degjuar qe ne femijeri nga gjyshja ime e ndjere, me pas per fat te mire mu desh te njihem dhe te ndaj jeten me nje vajze te ketij kombi, njerez mikeprites, me gjak te ngrohte dhe te beses.
Faleminderit shqiptare qe u bete pjese e pandare e jetes time, faleminderit qe me mireprisni. Do jem gjithmone i gatshem te jap kontributin tim ne krah jush per te miren e te gjitheve.
Perfitoj te falenderoj pafundesisht Ministrin e Kultures Rinise dhe Sporteve ne Kosove Z. Kujtim Gashi dhe te gjithe Kosoven qe me nderuan me Titullin “ Amabasador i kultures” ndermjet dy kombeve.🇹🇷🇦🇱🇽🇰 Samimi daveti ile beni iki ülke arasında ‘Kültür Elçisi’ olarak bu değerli göreve layık gören Kosova Kültür Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Kuytim Gaşi‘ye ve tüm Kosovalılar’a sonsuz teşekkürler.🇹🇷🇽🇰

Kafkas’in ufuklarina bir gunes gibi dogan cocuk☀️ Tolgahan abinin aldigi cikolatalar🍫 feda olsun sana şampiyon🥊

Next Page